ROBOROCK S6 Pure

Odkurzacz Roborock s6Pure stoi w salonie na dywanie.
Design Award 2019 Trusted Reviews Award 2019 Best Robot Vacuums Award 2020

Pokonaj brud dzięki Roborock S6 Pure

Precyzyjna nawigacja laserowa w połączeniu z zaawansowaną technologią przetwarzania danych sprawiają, że Roborock S6 Pure może stworzyć mapę Twojego domu, a następnie posprzątać jeden lub kilka pokoi, a nawet całe mieszkanie. Wystarczy zaledwie kilka dotknięć ekranu Twojego telefonu. Dzięki dużej liczbie czujników Roborock S6 Pure zapewnia kompleksowe czyszczenie i jest przy tym wyjątkowo cichy. Z kolei większy zbiornik na wodę idealnie sprawdzi się do mopowania dużych powierzchni.

Roborock S6 Pure

Wyskoa wydajność

Dzięki autorskim algorytmom adaptacyjnym, odkurzacz dobiera najbardziej optymalną drogę dla sprzątnięcia poszczególnych pomieszczeń.

Potężna moc ssąca

Roborock S6 Pure wciągnie każdy pyłek, nawet z dywanów i wykładzin.

Sprzątanie selektywne

Posprzątaj jeden pokój, kilka lub całe mieszkanie jednym dotknięciem ekranu Twojego telefonu.

Rozszerzone mopowanie

Powiększony zbiornik na wodę to więcej posprzątanych powierzchni bez konieczności uzupełniania wody.

Sprzątanie łatwiejsze niż kiedykolwiek

Roborock S6 Pure wyposażony został w precyzyjny, laserowy dalmierz obracający się z prędkością 300 obrotów na minutę, dzięki czemu robot jest w stanie  ** z dokładnością 98%. Dzięki doskonałej znajomości Twojego mieszkania możesz zaplanować precyzyjne sprzątanie zarówno jednego lub kilku wybranych pomieszczeń, ale też całego mieszkania.

Roborock S6 Pure rozpoznaje pomieszczenia.

Mądrzejszy, znaczy szybszy

Podobnie jak pozostałe modele z serii S, Roborock S6 Pure zawsze doskonale wie dokąd zmierza. Korzystając z potężnego, czterordzeniowego procesora, znanego ze smartfonów najwyższej klasy, oblicza najbardziej wydajną trasę sprzątania każdego pokoju, nie pomijając żadnego miejsca.

Roborock S6 Pure rozpoznaje pomieszczenia.

Zawsze wie, gdzie jest

Duża liczba wbudowanych czujników najwyższej jakości, począwszy od dalmierza laserowego, akcelerometru, poprzez licznik kilometrów aż po czujniki krawędzi, zapewnia robotom z serii S 360-stopniową orientację w terenie. Dzięki nim robot zawsze doskonale wie gdzie się znajduje, potrafi omijać przeszkody i unikać schodów, odnajduje się w trudnych zakamarkach, a cenne przedmioty chroni przed zniszczeniem.

Roborock S6 Pure rozpoznaje pomieszczenia.

Sięga jeszcze wyżej

Systemy mapowania pomieszczeń na wielu poziomach wykorzystują precyzyjny laserowy moduł LiDAR do  ** rozpoznawania wielu pięter domu. Każde z nich może posiadać niezależne strefy, wirtualne ściany i strefy bez mopowania, a dzięki ich automatycznemu rozpoznawaniu nie musisz włączać aplikacji.

Roborock S6 Pure rozpoznaje pomieszczenia.

Twój dom, twoje porządki

Wolisz z samego rana posprzątać sypialnię, a o porządek w łazience zadbać na samym końcu? Nie ma problemu. Kolejność sprzątania pomieszczeń można dowolnie personalizować.

Roborock S6 Pure rozpoznaje pomieszczenia.

Ustaw wirtualne ściany

Dzięki możliwości ustawienia,  **, wirtualnych ścian czy stref wykluczonych, możesz zabronić robotowi dostępu do całych pokoi, jak i wybranych części pomieszczeń.

Roborock S6 Pure rozpoznaje pomieszczenia.

Potężna moc ssąca

Wyjątkowa moc ssąca usuwa brud, kurz, drobiny czy sierść zwierząt z dużą łatwością i skutecznością, zarówno z drewnianych podłóg czy paneli, jak i dywanów czy wykładzin. Ssanie wytwarzane przez turbinę obracającą się z prędkością 15 000 obrotów na minutę, kierowane jest przez zaawansowany system przepływu powietrza, generując próżnię skutecznie usuwającą zanieczyszczenia ze stałą mocą, niezależną od stopnia zapełnienia pojemnik na kurz.

15000rpm Roborock S6 Pure na różnych powierzchniach podłogi.

Kompleksowe sterowanie głosowe

Wystarczy kilka słów, aby posprzątać dom. Rozpocznij sprzątanie, steruj wieloma robotami, znajdź zagubionego robota, i nie tylko. Dzięki obsłudze Asystenta Google sprzątanie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

OK Google, poproś Roborocka o wznowienie
OK Google, poproś Roborocka o wyczyszczenie
OK Google, poproś Roborocka o dokowanie
Roborock S6 Pure na podłodze z paneli.

Wychwytywanie alergenów

Zastosowany  ** wychwytuje do 95% alergenów, w tym pyłków i pleśni, pomagając utrzymać powietrze w domu świeżym, czystym i sprzyjającym oddychaniu. Można go również myć, więc jego wymiany są o wiele rzadsze.

Pyłki
Pleśnie
95 %
Efekt filtrowania
Filtr odkurzacza Roborock S6 Pure zasysa pyłki i pleśń.

Nie tylko odkurzacz

Zastosowanie większego zbiornika na wodę, o pojemności 180 ml sprawia, że Roborock S6 Pure może posprzątać większą powierzchnię bez konieczności uzupełniania wody. Dzięki temu możliwe jest umycie nawet  ** podłóg na jednym napełnieniu.

Odkurzacz Roborock S6 Pure na podłodze.
180 ml

Różne kolory

Wybierz swój ulubiony

** Funkcja zapisu map (Map Saving Mode) musi być włączona.
** Funkcja zapisu map (Map Saving Mode) musi być włączona.
** Na podstawie wewnętrznych testów przy niskim przepływie wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić. Zasięg szacowany przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują dywany i nie będzie ona wymagała zmywania.
** Wyprodukowany i przetestowany przez niezależną firmę trzecią zgodnie z normą EN 1822-1: 2009.
** W porównaniu z Roborock S5.
** W porównaniu z Roborock S5.
** Na podstawie wewnętrznych testów producenta w trybie cichym z naładowanym akumulatorem i bez podłączonego mopa.
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ