S6 MaxV

Wyraźna wizja. Sprytniejsze działanie.

Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6 Odkurzacz Roborock S6

Kolejny poziom inteligencji

System podwójnych kamer rewolucjonizuje proces sprzątania, dodając zaawansowane funkcje i zapewniając więcej spokoju niż kiedykolwiek wcześniej. Autorski system unikania przeszkód Reactive AI sprawia, że robot omija napotkane przeszkody automatycznie.​​ Moc ssania jest większa, by sprzątanie było dokładniejsze, a elektroniczny zbiornik na wodę czyni mopowanie sprytniejszym i bardziej spersonalizowanym.

Roborock S6 MaxV przenosi automatykę domową na wyższy poziom inteligencji.

Inteligentne omijanie przeszkód

Zaawansowane rozpoznawanie przeszkód

Potężny, 8-rdzeniowy procesor Qualcomm ®

Moc ssania większa o 25%

Inteligentny moduł mopa

Dwoje oczu, by zobaczyć

Istnieje powód, dla którego wszystkie ssaki mają parę oczu - widzenie stereoskopowe pozwala na lepszą percepcję. Używając dwóch kamer, S6 MaxV nie tylko widzi przeszkody na swojej drodze, ale też dokładnie szacuje ich lokalizację i rozmiar oraz dostosowuje swoją trasę poruszając się wokół nich. A wszystko w mgnieniu oka! Dzięki kamerom działającym w podczerwieni, może także widzieć w ciemności. W połączeniu z uznanym systemem PreciSense TM LiDAR firmy Roborock, nawigacja po pomieszczeniach jest szybka i skuteczna, czy to w dzień czy w nocy.

Widzieć to wiedzieć

Napędzany przez 8-rdzeniowy procesor Qualcomm® APQ8053 system Reactive AI, jest o 50% wydajniejszy niż ten znany z modelu S6. Napędza on sieć neuronową Tensorflow wykorzystującą najnowszą architekturę uczenia maszynowego. Został on przetestowany na dziesiątkach tysięcy rzeczywistych obrazów, dzięki czemu rozpozna i uniknie najczęściej spotykanych w domu przeszkód, które mogą stanowić problem dla innych robotów, począwszy od zbłąkanych butów poprzez przewody, aż po nieczystości domowych zwierzaków i wiele innych.

* Na podstawie wewnętrznych testów producenta z wykorzystaniem wzorzystych obiektów o wysokim kontraście w dobrze oświetlonych warunkach. Skuteczność rozpoznawania obiektów może się różnić w zależności od warunków.

Odkurzacz Roborock S6 MaxV rozpoznaje domowe przedmioty, które należy omijać. Odkurzacz Roborock S6 MaxV rozpoznaje domowe przedmioty, które należy omijać.

Unikanie nieznanego

Lepsza percepcja oznacza, że ​​S6 MaxV unika także przeszkód, których nie potrafi rozpoznać. Każdy obiekt - nawet szeroki na trzy i wysoki na pięć centymetrów - może zostać przez niego zauważony i ominięty. Bez problemu poradzi sobie z pozostawionymi na ziemi zabawkami, miskami na karmę czy kubkami z niedopitą poranną kawą. Idealnie sprawdzi się w tętniących życiem domach.

* Na podstawie wewnętrznych testów producenta z wykorzystaniem wzorzystych obiektów o wysokim kontraście w dobrze oświetlonych warunkach. Obiekty muszą mieć od 3 do 8 cm wysokości i być szersze niż 5 cm.

Odkurzacz Roborock S6 MaxV zauważa i omija przedmioty, których nie zna. Odkurzacz Roborock S6 MaxV zauważa i omija przedmioty, których nie zna.
Urządzenie Roborock s6MaxV w kolorze czarnym, widziane z góry.
Pałąk kłódki Obudowa kłódki

Zaprojektowany pod kątem prywatności

W wypadku domowych kamer, prywatność i bezpieczeństwo mają kluczowe znaczenie. Domyślnie, każdy obraz zarejestrowany przez system ReactiveAI jest analizowany lokalnie w urządzeniu.

Nic nie jest duplikowane. Nigdy.

Nic nie jest przechowywane. Nigdy.

Nic nie jest wysyłane do chmury. Nigdy.

Użytkownik ma możliwość podglądu w aplikacji znalezionej przeszkody po świadomym włączeniu tej opcji i akceptacji warunków usługi.

Co leży w domu

Dzięki  **** Rzeczywiste ikony wyświetlane w aplikacji mogą różnić się od tych, przedstawionych w opisie. umieszczonym na ekranie możesz zobaczyć, co leży na podłogach Twojego domu. Możesz przeglądać mapy i trasy, które pokonuje Roborock S6 MaxV widząc dokładnie to, co on. Dzięki temu możesz też sprawdzić czy trasa, którą odkurzacz będzie pokonywał jest czysta. Aplikacja poinformuje Cię, gdy wymagana będzie Twoja uwaga.

Aplikacja na telefonie pokazuje plan pomieszczenia oraz przeszkody, które napotyka odkurzacz Roborock.

Maksymalna moc ssąca

W S6 MaxV użyto najpotężniejszej turbiny spośród wszystkich dotychczasowych modeli.  **** Testy wewnętrzne producenta zgodnie z normami IEC 62885-5: 2016/5.8. mocy ssącej to o 25% więcej niż w modelu Roborock S6, co daje MaxV moc wystarczająco dużą, by lepiej wychwytywać drobny kurz z podłóg i skuteczniej czyścić dywany.

2500 Pa  **** Testy wewnętrzne producenta zgodnie z normami IEC 62885-5: 2016/5.8.
do 180 minut  **** W oparciu o wewnętrzne testy producenta, przeprowadzone w trybie cichym, z pełną baterią i bez podłączonego mopa.
do 240 m2  **** W oparciu o wewnętrzne testy producenta, przeprowadzone w trybie cichym, z pełną baterią i bez podłączonego mopa.
25% więcej mocy ssącej

Sięgnij wyżej

Systemy wielopoziomowego mapowania wykorzystujące system LiDAR oraz rozpoznawanie otoczenia sprawiają, że robot  **** Aplikacja może zapisać maksymalnie 4 mapy. Mapa każdego piętra musi być indywidualnie ustawiona przed rozpoczęciem sprzątania. rozpoznaje kondygnacje. Każda z nich może mieć ustawione niezależne strefy wykluczone, wirtualne ściany i strefy bez mopowania. S6 MaxV rozpoznaje je automatycznie, bez konieczności uruchamiania aplikacji Roborock.

Schemat mappowania kondygnacji przez odkurzacz Roborock s6MaxV.

Elastyczne mopowanie

Ustaw harmonogram mycia podłogi dla każdego pomieszczenia z osobna, dostosuj ilość wody dla każdego z nich, ustal strefy bez mopowania, by ominąć dywany. To tylko część możliwości jakie daje Ci aplikacja.

200 m2

Zbiornik na wodę o pojemności 297 ml pozwoli umyć do  **** Na podstawie wewnętrznego testu producenta, wykonanego na twardych podłogach, z pełnym zbiornikiem wody, pełnym akumulatorem i niskim przepływem wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki pomieszczenia. Zasięg jest wartością szacunkową, opartą na założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble i nie trzeba ich wycierać..

Schemat mopowania pomieszczeń przez odkurzacz Roborock s6MaxV.

Twój dom
Twój porządek

W Roborock S6 MaxV możesz ustawić harmonogram sprzątania dla każdego pomieszczenia z osobna. Użyj Roborock S6 MaxV, by zapisać więcej pięter i odblokować zaawansowane funkcje mopowania.

Schemat mappowania kondygnacji przez odkurzacz Roborock s6MaxV.

Niekończąca się nauka

Inżynierowie Roborock na bieżąco ulepszają i aktualizują bazę obiektów, które mogą znaleźć się w Twoim domu. Twój robot może zostać zaktualizowany z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy smartfon z dostępem do internetu.

Grafika przedstawiająca obiekty, które mogą znaleźć się w bazie urządzenia Roborock.
Odkurzacz smobieżny Roborock s6MaxV

Automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń

Niski poziom głośności w trybie zrównoważonym – zaledwie  **** Testy wewnętrzne producenta, przeprowadzone w trybie zrównoważonym, zgodnie ze standardami QB / T 483.

Ogromna bateria – 5200 mAh

Zmywalny filtr wielokrotnego użytku  **** Produkowane i testowane przez firmę niezależną, zgodnie z normami EN 1822-1: 2009.

Inteligentne doładowanie

Zestaw czujników PreciSenseTM

Koła i szczotki ScratchSafe

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ