Roborock S6

Roborock S6

Mobilny, Inteligentny.

To przenośne, bezprzewodowe i inteligentne urządzenie domowe, łączy w sobie funkcjonalność bezobsługowego odkurzacza i mopa w jednym, co czyni je doskonałym pomocnikiem w sprzątaniu. Nowy model posiada wszystkie zalety poprzednika z serii S5, wzbogacone o wiele innowacji, które sprawiają, że sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze i skuteczniejsze. Dzięki podwójnej funkcjonalności Roborock S6 jednocześnie odkurzy i umyje podłogę.
Roborock S6

Odkurzacz i mop.

W jednym!

Dzięki wbudowanym czujnikom i zbiornikowi biomimetycznemu urządzenie podczas mopowania dozuje odpowiednią ilość wody, aby zapewnić jeszcze skuteczniejsze czyszczenie. Turboszczotka wyprodukowana jest z miękkiego, gęstego włosia (o 230% gęstszego niż w serii S5) firmy DuPont.
Wykonana z gumy, pięcioramienna szczotka rogowa, wraz z turboszczotką, sprawiają, że sprzątanie jest jeszcze skuteczniejsze, a zarazem delikatniejsze dla podłóg.
Pojemnik na wodę posiada innowację w postaci przełącznika umożliwiającego zmianę przepływu wody, dostosowując intensywność mopowania w zależności od preferencji użytkownika, a także sprzątanych powierzchni.
Roborock S6 - widok od spodu.
Roborock S6

Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji.

Dedykowana aplikacja Xiaomi Home, dostępna w języku polskim, została ulepszona, dzięki czemu użytkownik nie tylko będzie mógł zobaczyć mapę swojego mieszkania czy ustawić harmonogram sprzątania lecz także:
- tworzyć wirtualne ściany,
- rozpocząć sprzątanie zadanej strefy,
- automatycznie podzielić mieszkanie na poszczególne pomieszczenia i sprzątać tylko wybrane pokoje,
- określić obszar w którym robot będzie pracował,
- zapisać kilka różnych map, np. dla różnych pięter domu lub kilku mieszkań.
Oczywiście aplikacja pozwala na pełną kontrolę robota z dowolnego miejsca na świecie.
Schemat pracy w pomieszczeniu

Algorytm sprzątania.

Jeszcze lepszy!

Dzięki algorytmom, które obliczają najszybszy i najbardziej efektywny sposób sprzątania każdego pomieszczenia, Roborock S6 szybko i sprawnie upora się z odkurzeniem powierzchni. Model S6, wyposażony w algorytm sprzątania w kształcie litery „Z”, co wyróżnia go na tle konkurencji, sprząta znacznie dokładniej, w krótszym czasie.

Roborock S6 - moc ssania.

Wyjątkowa moc ssania.

Moc ssania na poziomie 2000 Pa gwarantuje wysoką skuteczność w zbieraniu zanieczyszczeń. System tornado koordynuje boczną i turboszczotkę, zapewniając dokładne czyszczenie podłogi. Odkurzacz bez problemu rozpozna dywan, dostosowując moc ssania do czyszczonej powierzchni.

Nowoczesna technologia nawigacji.

Roborock S6 wykorzystuje do nawigacji najbardziej zaawansowaną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System), umożliwiającą monitorowanie otoczenia (360 stopni) i tworzenie map wnętrz za pomocą algorytmu SLAM. Dzięki temu odkurzacz jest wyjątkowo skuteczny i dokładny. Laser został dodatkowo wyposażony w system odbojników, zmniejszając ryzyko jego uszkodzenia w przypadku kontaktu z meblami.
Nawigacja, obszary bez dostępu

Ulepszona

stacja bazowa.

Stacja dokująca
Zabezpieczenie przed przepięciem czy zwarciem gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i większą żywotność odkurzacza.
Ulepszona stacja modelu S6, umożliwia ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu, co nie tylko poprawia bezpieczeństwo, ale i estetykę całego zestawu.
Nawigacja, obszary bez dostępu
Czujnik poziomu baterii robota, monitoruje stan naładowania odkurzacza. Dzięki temu, w razie potrzeby, przy użyciu nawigacji na podczerwień, urządzenie samodzielnie powraca i dokuje do stacji, rozpoczynając proces ładowania akumulatora. Po naładowaniu automatycznie powraca do przerwanego procesu sprzątania.
Cicha praca. Dziecko śpi podczas odkurzania.

Cichsza praca.

Mocna bateria.

Wydajny filtr HEPA.

Roborock S6 jest nawet o 50% cichszy od swojego poprzednika, dzięki czemu jego praca jest jeszcze mniej zauważalna, a odkurzacz może sprzątać o różnych porach dnia lub nocy, nie przeszkadzając domownikom w codziennych czynnościach.
Filtr HEPA klasy E11, z wodoodporną powłoką teflonową, zapewnia do 95% skuteczność filtrowania nawet po roku użytkowania.
Mocna bateria litowo-jonowa, o pojemności 5200 mAh, umożliwia robotowi do 3 godzin ciągłej pracy, co przekłada się na sprzątniecie nawet 250 m2 mieszkania.
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ