Roborock S5 Max

Roborock S5 Max

Łatwe mopowanie każdego dnia.

Roborock S5 Max w akcji

W pełni wygodne mopowanie

Zaprojektowany dla wygodnego mopowania
Roborock S5 Max w akcji

Precyzyjna kontrola ilości wody

Wybierz odpowiednią ilość wody dla różnych rodzajów podłóg
Roborock S5 Max w akcji

Wirtualne bariery

Strefy-bez-mopowania i strefy-bez-wjazdu dla dodatkowej kontroli
Roborock S5 Max w akcji

Mocne ssanie

Pozbądź się brudu nawet z głębokich dywanów
Roborock S5 Max w akcji

Pełna kontrola z aplikacji

Spersonalizuj wszystko, od harmonogramów do zasilania

Zafunduj sobie świeżo zmytą podłogę każdego dnia dzięki S5 Max. Ponieważ zaprojektowano go z myślą o bezproblemowym, zautomatyzowanym zmywaniu wyposażono go w duży zbiornik na wodę, precyzyjną kontrolę jej ilości, wirtualne strefy-bez-mopowania i wiele innych. W połączeniu z precyzyjnym laserowym mapowaniem pomieszczeń, zaawansowaną nawigacją i intensywnym ssaniem próżniowym, uzyskanie podłóg bez skazy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jedyne co musisz zrobić to ustawić robota i zając się swoimi sprawami.

Roborock S5 Max
Roborock S5 Max mopuje podłogę

Mopuj raz za razem. Automatycznie

Zbiornik na wodę mieści aż 280 ml. To wystarczająco dużo, by trzykrotnie posprzątać 65-metrowe mieszkanie lub 200-metrowy dom za jednym razem. Dzięki zupełnie nowej, precyzyjnej pompie perystaltycznej, stosowanej w szpitalnych kroplówkach, urządzenie będzie pracować bez żadnych problemów przez ponad 1500 godzin. Teraz wszystko, co musisz zrobić, by codziennie cieszyć się umytą podłogą, to napełnić zbiornik i ustalić harmonogram.

Roborock S5 Max mopuje podłogę

Każda kropla na twój rozkaz

W aplikacji wybierz odpowiednią ilość wody dla każdego rodzaju podłogi, od małej do podłóg kamiennych, po dużą do brudnych kuchni. Gdy robot zaczyna mopować, pompuje wodę, by zwilżyć mop. Podczas czyszczenia małych obszarów wyłącza dozowanie wody w miejscach, które już odwiedził. Po zakończeniu mopowania odcina wodę, pozwalając mopowi wyschnąć podczas powrotu do stacji bazowej.

Roborock S5 Max mopuje podłogę

Mopuj podłogi, nie dywany

Nikt nie chce lubi mokrych dywanów. Nie dopuść do tego dzięki wirtualnym strefom-bez-mopowania i barierom. Ogranicz dywany barierami lub całkowicie wyklucz pokoje z dywanami by mopować bez przeszkód. Zdemontuj moduł mopa, a strefy-bez-mopowania znikną umożliwiając robotowi S5 Max posprzątanie całego domu. Używaj stref-bez-mopowanaia i stref-bez-wjazdu, aby uzyskać całkowitą kontrolę nad tym, dokąd zmierza S5 Max.

Roborock S5 Max mopuje podłogę

Równomierne czyszczenie za każdym razem

Mycie ciężarem wody w zbiorniku oznacza, że podłogi nie są odpowiednio czyszczone. Gdy używana jest woda, ściereczka dociska się słabiej. Brud pozostaje w tyle. Sprężynowy mop S5 Max dociska siłą nawet 300 g od początku do końca, dzięki czemu podłoga jest czyszczona równie dobrze na początku, jak i na końcu czyszczenia – niezależnie od ilości wody w zbiorniku.

Roborock S5 Max mopuje podłogę

Pełna kontrola czyszczenia

S5 Max rozumie układ Twojego domu. Laserowy dalmierz obraca się z prędkością 300 obr./min., przesyłając dzięki autorskiemu algorytmowi skany pomieszczenia 360 ° w czasie rzeczywistym. Korzystając z tych danych, robot tworzy dokładną w 98% mapę piętra i wie gdzie znajdują się poszczególne pokoje. Dzięki temu możesz zaplanować sprzątanie jednego pokoju, kilku lub całego domu za pomocą kilku dotknięć ekranu Twojego telefonu.

Roborock S5 Max mopuje podłogę

Szybciej i lepiej

Potężny 32-bitowy, czterordzeniowy procesor zapewnia S5 Max niespotykany poziom sztucznej inteligencji. Tworzy nie tylko prostą mapę pokoju, ale też rozumie jego kształt i uczy się lokalizacji przeszkód, a następnie wykorzystuje tę wiedzę do zmiany sposobu nawigacji, obliczając najbardziej efektywną trasę dla każdego pokoju, dzięki czemu skutecznie omija przeszkody. Bez omijania choćby kawałka podłogi.

Schemat poruszania się innych urządzeń

inni

Schemat poruszania się urządzenia Roborock s5 Max

S5 Max

Roborock S5 Max mopuje podłogę

Czuły dla Twojego domu

Gdy S5 Max zacznie sprzątać Twój dom możesz spokojnie wyjść do pracy. Szereg czujników, takich jak akcelerometr, licznik kilometrów, czujnik podczerwieni, kompas czy zderzak, a także wyjątkowo dokładna mapa pomieszczenia sprawiają, że jest po prostu bezpieczny dla otoczenia. Nie spadnie ze schodów, nie utknie ani nie uderzy w ścianę.

Roborock S5 Max mopuje podłogę

Intensywne i ciągłe ssanie

Jeśli odkurzacz ma zbyt małą siłę ssania, pozostawia tyle kurzu ile zbiera. Wewnątrz S5 Max znajduje się wyspecjalizowany wentylator wirujący z prędkością 1500 obr./min., kierujący przepływ powietrza po starannie zaprojektowanych ścieżkach. Moc wytworzonego przez niego ssania jest wystarczająca, by podnieść nawet baterie typu AA. Pył na twardych podłogach nie stanowi przeszkody, podobnie jak brud wdeptany w dywan. Moc ssania pozostaje wysoka, nawet gdy zbiornik na kurz jest pełny.

Para patrzy jak Roborock sprząta podłogę Strefy i granice działania Roborock S5 Max Roborock S5 Max wjeżdża na dywan
Spraw, by każdego poranka nie martwić się bałaganem. Zmieć okruchy i fusy po porannej kawie na podłogę i wyjdź z domu. Ustaw S5 Max, by posprzątał, gdy cię nie będzie. On skieruje się prosto do kuchni i uruchomi sprzątanie wraz z mopowaniem, aby Twoje podłogi były nieskazitelnie czyste.
Roborock S5 Max w akcji

ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Litowo-jonowa bateria o dużej pojemności gwarantuje do 3 godzin nieprzerwanego sprzątania.
Roborock S5 Max w akcji

INTELIGENTNE DOŁADOWANIE

W bardzo dużych domach S5 Max potrafi doładować baterię, by dokończyć sprzątanie.
Roborock S5 Max w akcji

ŁATWA KONSERWACJA

W łatwy sposób czyść i wymieniaj części eksploatacyjne, aby utrzymać S5 Max w dobrej kondycji.
Roborock S5 Max w akcji

ZINTEGROWANY SCHOWEK NA PRZEWÓD

Schowaj nadmiar przewodu zasilającego stacji bazowej by zadbać o estetykę domu.
Roborock S5 Max w akcji

WSPARCIE DLA ASYSTENTA GŁOSOWEGO

Jedyne czego potrzebujesz, by rozpocząć i zatrzymać sprzątanie to Twój głos.
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ