Roborock

Roborock S5

Automatyczne sprzątanie - teraz inteligentne.

Przełomowe innowacje w czterech kategoriach.

Roborock in action
Lepsza skuteczność odkurzania i mopowania.
Mobile access
Inteligentny podział na strefy czyszczenia.
Roborock rides over obstacles
Łatwiejsze pokonywanie przeszkód.
Roborock
Lepsze czujniki rozpoznawania otoczenia.

Idealne sprzątanie — odkurzanie i wycieranie podłóg.

Roboty sprzątające Roborock zapewniają unikatową kombinację odkurzania i ścierania na mokro (mopowania). Zaprojektowany według biomimetycznych założeń zbiornik wodny wraz z mopem z mikrofibry, tworzy innowacyjny układ czyszczący.

Roborock's bottom view

Wzorowany na roślinach system mopowania na mokro.

Nowa koncepcja systemu wilgotnego mopowania wzorowana jest na systemie transportu wody w roślinach, gdzie woda pobierana jest od korzeni - w tym wypadku filtra, a następnie transportowana naczyniami kapilarnymi do liści, w naszym przypadku - do mopa. Ten sposób kontroli przesiąkania wody pozwala na wilgotne mopowanie podłogi przez 45 do 60 minut. Woda zwilża mopa równomiernie jedynie podczas pracy. W czasie, gdy robot stoi w miejscu - zwilżanie jest zablokowane.

Roborock

Doskonale dopasowany.

W miejscu, gdzie mop styka się ze zbiornikiem wody obydwie części są precyzyjnie dopasowe, co sprawia, że materiał mopa nie podwija się i nie marszczy podczas pracy, zapewniając stale odpowiednio dużą powierzchnię styku z podłogą.

Planowanie trasy w oparciu o laserowe skanowanie przestrzeni.

Laserowy skaner LDS o wysokiej precyzji skanuje przestrzeń pięć razy na sekundę w zakresie 360°. W ten sposób uzyskuje dokładne informacje o odległości od ścian i przedmiotów. Dane te, przetwarzane pzy pomocy algorytmu SLAM, w czasie rzeczywistym generują przestrzenną mapę pokoju. Na podstawie tak utworzonej mapy, planowana jest ścieżka pracy odkurzacza. W pierwszej kolejności czyszczone są brzegi obszaru, a następnie cała jego powierzchnia odkurzana jest metodycznie zygzakowatymi ruchami.

House mapping scheme
Mobile application screen

Ustawianie obszaru pracy według życzenia - proste jak w grze wideo.

Wystarczy dotknąć miejsca na mapie obszaru, aby odkurzacz pojechał bezpośrednio do wskazanego punktu, omijając przeszkody. Jeśli mapa nie została jeszcze utworzona - nie szkodzi. Wskaż miejsce, do którego ma dotrzeć, a urządzenie stworzy mapę w czasie wędrówki do celu.

Docking station

Automatyczne ładowanie i wznawianie pracy.

Roborock optymalnie planuje trasę do ładowarki, nawet w dużych mieszkaniach. Po skończonym sprzątaniu, odkurzacz wróci do stacji ładowania i podłączy się do niej automatycznie. Jeśli w trakcie pracy bateria się wyczerpie, urządzenie powróci do ładowarki, naładuje baterię i wznowi sprzątanie od miejsca, gdzie przerwało.

Docking scheme

Nowa metoda odnajdywania stacji bazowej.

Aby odnaleźć stację bazową, odkurzacz nie porusza się wzdłuż ścian, szukając stacji "po omacku", ale skanuje otoczenie za pomocą czujnika laserowego i bezbłędnie trafia na miejsce. Dzięki temu cały procesz przebiega szybciej, sprawniej i bardziej niezawodnie.

Docking scheme

Solidna modułowa konstrukcja zapewnia doskonałą trwałość.

Modular build
Roborock overcomes obstacles

Pokonuje przeszkody o wysokości do 2 cm.

* maksymalna wysokość pokonywanej przeszkody zależy od rodzaju powierzchni i może być mniejsza w przypadku, gdy odkurzacz ma zainstalowany zbiornik z wodą.

Intelligent carpet identification

Inteligentnie rozpoznaje dywany i zwiększa moc ssania.

Odkurzacz automatycznie rozpoznaje, że znajude się na dywanie i włącza maksymalną moc ssania, aby dokładnie go wyczyścić. Po zjechaniu z dywanu odkurzacz automatycznie przywróci poprzenią moc ssania.

* wymaga włączenia odpowiedniej funkcji w aplikacji sterującej odkurzaczem.

Przemyślana konstrukcja ułatwiająca czyszczenie.

Zmywalny filtr — łatwiejsze czyszczenie.

Filtr Hepa klasy E11 jest powleczyny wodoodpornym Teflonem i po roku pracy można przywrócić 95% jego poprzedniej sprawności. Można go czyścić bezpośrednim strumieniem wody, co ułatwia usuwanie zabrudzeń.

* zaleca się czyszczenie filtra raz w tygodniu.

Strainer
Roborock design

Zapchany włosami?
Nigdy więcej!

Koniec problemów z zaplątanymi w szczotkę włosami. Szczotka główna, szczotka boczna oraz skrętne kółka zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie ograniczyć wplątywanie się w nie włosów. Wraz z odkurzaczem dostarczone jest specjalne narzędzie, dzięki któremu łatwo można oczyścić ruchome części.

Starannie wyciszony.

Doskonale dopasowane wytłumienie turbiny pozwala znacznie zredukować hałas bez pogorszenia wydajności odkurzacza. Roborock posprząta twoje mieszkanie ciszej.

Muted turbines
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ