Odkurzacz Roborock E5 sprząta podłogę w salonie.

Roborock E5

Wydajność na wyciągnięcie ręki

Doskonałość metodycznego czyszczenia

Sprzątaj podłogi skuteczniej i wydajniej dzięki robotowi Roborock E5. Został wyposażony w OpticEye™, dwa żyroskopy i precyzyjne wewnętrzne mapowanie, dzięki czemu wie gdzie był, a co pozostało do wyczyszczenia. Zwiększona o siła ssania HyperForce™ i podwojona moc akumulatora zapewnia głębsze i trwalsze czyszczenie, a dzięki pilotowi MagBase™, który możesz mieć zawsze pod ręką, możesz nim sterować bez wysiłku.

Logiczna nawigacja

Dwa żyroskopy, system śledzenia ruchu, zderzaki i mapy wewnętrzne informują go gdzie był i pomagają zaplanować najbardziej efektywne trasy sprzątania Twojego domu.

Żyroskopy System śledzenia ruchu Schemat tras
Schemat zasysania

Potężne ssanie

Dzięki mocy ssącej Hyperforce™ Roborock E5 zbiera jeszcze więcej kurzu, brudu i zanieczyszczeń z podłóg i dywanów.

Pilot zdalnego sterowania MagBase™

Przymocuj pilota do dowolnej powierzchni magnetycznej za pomocą Roborock MagBase™, aby mieć go zawsze pod ręką.

Zdalne sterowanie odkrzaczem

Jednoczesne odkurzanie i mycie

Dzięki znajdującemu się w zestawie zbiornikowi na wodę o pojemności 180 ml, Roborock E5 może jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając drobne zabrudzenia i kurz, z którymi samo odkurzanie mogłoby sobie nie poradzić.

Odkurza i moppuje

Dłuższe odkurzanie

Akumulator o pojemności aż 5200 mAh zapewnia sprzątania na jednym ładowaniu, co w wypadku większości domów jest czasem wystarczającym dla wykonania pełnego cyklu sprzątania.

Bateria odkurzacza Roborock E5

Automatyczne doładowanie akumulatora

Jeśli jednak robot uzna, że poziom naładowania akumulatora jest niewystarczający, do posprzątania całej zmapowanej powierzchni, automatycznie wróci do stacji bazowej w celu jej podładowania. Po doładowaniu akumulatora wróci do sprzątania w miejscu, w którym wcześniej przerwał, by dokończyć cykl.

Roborock E5

Dogłębne czyszczenie dywanów

Dzięki funkcji Automatic Carpet Boost, w momencie wykrycia dywanu robot zwiększy moc ssania do maksimum, zapewniając dokładniejsze czyszczenie.

Roborock E5 czyści dywan

Sięgaj wyżej

Roborock E5 pokonuje progi do , dzięki czemu może swobodnie przemieszczać się po całym mieszkaniu czy wjeżdżać na dywany. Jednocześnie, dzięki niskiemu profilowi, wjedzie pod większość mebli.

Pojemnik na kurz

Bardzo duży zbiornik na kurz

Duży zbiornik na kurz, o pojemności 640 ml, pozwala na dłuższe sprzątanie i rzadsze opróżnianie przechowując więcej kurzu i zanieczyszczeń.

Filtr

Zmywalne filtry

Filtr klasy E118 zatrzymuje łupież, pyłki czy drobiny kurzu. Możliwość mycia go pod bieżącą wodą zapewnia dłuższą żywotność i sprawia, że wystarcza na dłużej.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ