Roborock E4

Łatwe i efektywne sprzątanie domu
Odkurzacz Roborock czyści podłogę w salonie.

O 10% szybszy

Robot porusza się o  **** W porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym. w porównaniu do poprzednich modeli (E2, E3).

Rozsądne planowanie trasy

Metodyczne sprzątanie, które nigdy nie jest przypadkowe.

Pełna kontrola dzięki aplikacji

Ustaw wszystko, od harmonogramu sprzątania po moc ssania, gdziekolwiek jesteś.

Symultaniczne mopowanie

Czystsze podłogi dzięki jednoczesnemu odkurzaniu i  **** System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym..

Perfekcja metodycznego sprzątania

Roborock E4 czyści podłogi skuteczniej i bardziej wydajnie. Każdy wykonywany przez niego ruch jest dokładnie monitorowany za pomocą precyzyjnych czujników. W połączeniu z mapą pomieszczeń, jak i napotkanych przeszkód Roborock E4 doskonale wie, gdzie już był i co trzeba jeszcze posprzątać.

Odkurzacz porusza się do  **** W porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym. w porównaniu z poprzednimi modelami, a  **** W porównaniu z Roborock E2. i podwójna moc akumulatora zapewnia dłuższe i dokładniejsze czyszczenie. Dzięki możliwości jednoczesnego odkurzania i  **** System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym., wyeliminuje nawet najdrobniejszy brud, który może zostać pominięty przez inne odkurzacze. Dzięki aplikacji ustawisz szczegółowe harmonogramy sprzątania, a nawet moc ssącą.

Szybki i rozsądny

Dzięki żyroskopom, śledzeniu ruchu za pomocą wbudowanego systemu OpticEyeTM oraz zderzakowi, Roborock E4 ściśle śledzi nie tylko własne ruchy, ale także wykrywa krawędzie pomieszczeń i znajdujące się na jego trasie przeszkody. Doskonale wie, gdzie był i może obliczyć, dokąd musi się udać.

Podwójny żyroskop

Wbudowane żyroskopy monitorują zmiany kąta ruchu i rozpoznają, czy robot został obrócony.

Konstrukcja wnętrza odkurzacza Roborock E4

System śledzenia ruchu

Laserowy system śledzenia ruchu OpticEyeTM, oparty na diodach LED, umożliwia analizę przebytej trasy z wysoką częstotliwością.

Widoczny spód odkurzacza Roborock E4. Widać umiejscowienie laseru i systemu OpticEye.

Wewnętrzny plan trasy

Połączenie żyroskopu i danych śledzenia ruchu tworzy wewnętrzną mapę używaną do tworzenia logicznych ścieżek sprzątania.

Schemat poruszania się odkurzacza Roborock E4 po mieszkaniu.

Ssanie wagi ciężkiej

Duża moc ssąca ma kluczowe znaczenie dla usuwania kurzu i innych drobin z dywanów i wykładzin, dlatego w Roborock E4 moc ssąca została  **** W porównaniu z Roborock E2.. Specjalistyczna inżynieria przepływu powietrza, usprawnione kanały i strefa wysokiego ciśnienia statycznego, w kształcie dzwonu, utrzymują stałą moc ssania przez cały czas czyszczenia.

Schemat zasysania brudu i powietrza przez urządzenie Roborock E4.

Więcej niż odkurzanie

Roborock E4 to więcej niż odkurzacz. Dzięki wbudowanemu  **** System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym. i możliwości jednoczesnego odkurzania i mycia podłogi, usunie od ze swojej drogi wszelkie zanieczyszczenia, drobiny i kurz, pozostawiając podłogę czystą i lśniącą. Większy  **** W porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym. i ulepszony  **** System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym. wykorzystuje innowacyjny system hydrauliczny, który dostosowuje przepływ wody do czyszczonej powierzchni.

Głębiej i dalej

Robot swobodnie pokonuje wzniesienia  **** Bez dołączonego systemu zmywania., płynnie poruszając się po domu, bez problemu wjeżdżając na dywany czy przejeżdżając przez progi. Akumulator o pojemności 5200 mAh pozwala na posprzątanie do 200 metrów kwadratowych powierzchni  **** Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta, w trybie cichym, z pełną baterią i bez podłączonego systemu mopa..

Bezwzględny dla włosów

Dzięki zapobiegającej wplątywaniu się włosów szczotce głównej oraz szczotce bocznej, sprzątanie przebiega bez zakłóceń i przerw.

Okdurzacz Roborock E4 sprząta z podłogi włosy psa oraz resztki psiego jedzenia.

Sprzątaj większe powierzchnie

Dzięki funkcji automatycznego doładowania, Roborock E4 posprząta też większe powierzchnie. W przypadku rozładowania się akumulatora podczas sprzątania robot wróci do stacji bazowej, a po jego doładowaniu dokończy przerwane zadanie.

Schemat poruszania się Roborock E4 po mieszkaniu względem stacji dokującej.

Wszystko w aplikacji

By kontrolować robota wystarczy smartfon. Dzięki dedykowanej aplikacji możesz rozpocząć sprzątanie z dowolnego miejsca na świecie, ustawić harmonogram sprzątania, wybrać tryby czyszczenia, sprawdzić postęp w czasie rzeczywistym i wiele więcej. A po zakończeniu sprzątania możesz sprawdzić na mapie czy robot posprzątał cały dom.

Na trzymanym w dłoni smartfonie wyświetla się aplikacja do zarządzania pracą odkurzacza Roborock E4.

Delikatny dla mebli

Delikatny dla mebli

Roborock E4 bez trudu rozpoznaje przeszkody. Po ich wykryciu, ostrożnie do nich podjeżdża delikatnie dotykając zderzakiem. Dzięki temu nie musisz się martwić o stan swoich mebli, które pozostaną nieuszkodzone nawet po wielu cyklach sprzątania. Ponadto Roborock E4 doskonale radzi sobie z czyszczeniem trudnych miejsc, dzięki temu nie musisz się martwić, że się zablokuje i nie będzie mógł się wydostać.

Bezwzględny dla włosów

Bezwzględny dla włosów

Szeroka szczotka obrotowa zbiera sierść i włosy z każdym obrotem, a szczotka rogowa skutecznie oczyszcza rogi pokoju i miejsca trudno dostępne.

Podłogi z twardego drewna

Podłogi z twardego drewna

Dzięki Roborock E4, podłogi będą błyszczały. Duża siła ssąca bez problemu usuwa brud z podłogi, a zoptymalizowane czyszczenie krawędzi przyspiesza boczną szczotkę na krawędziach, by usunąć uporczywy brud. Dzięki logicznej ścieżce sprzątania, odkurzacz czyści dokładnie i skutecznie, a w połączeniu z mopem wychwyci nawet najdrobniejszy pył.

Dywany

Dywany

Gdy robot znajdzie się na dywanie, automatycznie zwiększa moc ssania, by sprzątanie było jeszcze skuteczniejsze i bardziej dokładne. Ponadto, dzięki filtrowi HEPA, oczyszcza zasysane powietrze nim wypuści je z powrotem.

Więcej czyszczenia, mniej opróżniania

Duży zbiornik na kurz, o pojemności aż 640 ml, sprawia, że możesz go opróżniać znacznie rzadziej przy zachowaniu skuteczności sprzątania.

Zmywalny filtr

Dla zapewnienia  **** Produkowane i testowane przez niezależną stronę trzecią, zgodnie z normami EN 1822-1: 2009., filtr powietrza może być myty pod bieżącą wodą. Naturalnie przed włożeniem go z powrotem do odkurzacza, należy go dokładnie go wysuszyć.

Ochrona mebli

Aby ochronić Twoje meble, Roborock E4 automatycznie zwalnia, gdy wykryje przeszkody na swojej drodze.

Systemy zapobiegające uwięzieniu

Roborock E4 doskonale radzi sobie z czyszczeniem trudnych miejsc, dzięki temu nie musisz się martwić, że się zablokuje i nie będzie mógł się wydostać.

Głębokie czyszczenie dywanów

Gdy odkurzacz wykryje dywan, automatycznie zwiększa moc ssania do maksimum, aby czyszczenie było jak najskuteczniejsze.

Zoptymalizowane czyszczenie krawędzi

Odkurzacz najpierw posprząta wewnętrzną część pomieszczenia, a na końcu pojedzie wokół krawędzi pomieszczenia, jak najbliżej ścian, aby sprzątanie było jak najbardziej efektywne. Dodatkowo podczas czyszczenia krawędzi, boczna szczotka urządzenia przyspieszy, by jak najdokładniej posprzątać wszelkie zakamarki.